Klaudia Brzezowska


      Firma „Smakpol” z siedzibą w Raciborzu funkcjonuje na rynku od 1997 r. Obsługujemy duże i małe zakłady przetwórstwa mięsnego oraz klientów indywidualnych w całej Polsce. Stale poszerzamy swoją ofertę handlową przez co powiększa się nieustannie grono naszych klientów.

     Długoletnie doświadczenia owocują kreatywnymi pomysłami i innowacyjnymi technologiami. Wysokowartościowe przyprawy i zioła tworzą, po starannym procesie uszlachetniania, bazę do powstawania mieszanek przypraw, które spełniają wymagania kulinarne konsumentów.

Dodatkowo, wspólnie z naszymi partnerami z Niemiec dbamy by dostarczane przyprawy miały polski charakter i wysoką jakość. Tak więc, program sprzedaży obejmuje produkty własnych mieszanek i solanek do mięs oraz produkty firm z Niemiec.

     Doskonałe wędzenie, optymalne wybarwienie, intensywny smak i polepszenie konsystencji można uzyskać dzięki wdrażanym przez nas technologiom.

     Nowe technologie są przyszłością i pozwalają trafić do smaku wymagających i coraz bardziej świadomych klientów.

     Optymalne wdrożenia z udziałem naszych technologów pozwolą sprostać Państwa indywidualnym wymaganiom w procesie kształtowania wyrobu.

     Chronimy Państwa receptury i na życzenie dostosowujemy składy mieszanek do Państwa oczekiwań. Tak powstaje mieszanka zastrzeżona tylko dla Was.

 
   
   
   

O nas

Zamówienia

tel: + 48 600 278 663

tel: + 48 602 667 092

tel: + 48 32 419 08 80

tel: + 48 32 415 57 77

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek 7:00 - 15:00

PPUH SMAKPOL SP. Z O.O.

ul . Łąkowa 26 L

47-400 Racibórz