Coraz więcej ludzi przywiązuje wagę do świadomego , zdrowego odżywiania się , przy czym nie chce zrezygnować z jakości i walorów smakowych.

Dzięki produktom z serii Nuba CL konsumenci mogą spożywać mięso i wędliny, gdyż te bez

 

- glutenu

- laktozy

- glutaminianu soduwzmacniaczy smaku

 

 

Produkty CL zdrową alternatywą dla konwencjonalnych produktów i nie niosą ze sobą konieczności analizowania przyczyn dla których nasz organizm się „zbuntował”. Często te zdrowotne przyczyny uniemożliwiają wspólne delektowanie się soczystą pieczenią , pasztetem czy grillem.

 

Świadome wyeliminowanie z naszych mieszanek i technologii glutenu i laktozy w grupie produktów CL to dbałość o każdego konsumenta - również tego najmłodszego . Troska o zdrowie dzieci i rozwaga pozwoliły nam stworzyć te produkty z zachowaniem tradycyjnych doznań smakowych.

 

Nasze produkty CL nie zawierają także kontrowersyjnych glutaminianów. Ciągłe spory grup producentów o skutki jakie wywołują dla zdrowia człowieka podpierane często sprzecznymi teoriami. O ile nadwaga u dzieci ma bezpośredni związek ze spożywaniem pożywienia bogato „doprawionego ” glutaminianami, to coraz częstsze kłopoty z ich wzrokiem - takiej jednoznacznej diagnozie już nie podlega. Zawsze kiedy ciężko jest dojść do końcowych wniosków należy zadać sobie pytanie –czy jeśli nie szkodzi to czy pomaga zdrowiu ?

Coraz większa świadomość naszych konsumentów i ich wiedza , dbałość o zdrowie swoje i dzieci pozwoliła nam opracować linie CL która eliminuje to, czego nasz konsument nie chce.

 

Nasza oferta pozwoli mu- pomimo ograniczeń wynikających ze zdrowego odżywiania – na delektowanie się produktami z mięsa i wędlinami na bazie naszych CL produktów :

 

- mieszanki przyprawowe do kiełbas kutrowanych -parówka wiedeńska gold CL

-mieszanki do kiełbas średnio rozdrobnionych – śląska CL , podwawelska CL, krakowska CL

-mieszanki do emulgowania i przyprawiania pasztetów ,emulgatory, przyprawy

- solanki do skruszania mięs

- marynaty Quicksoft CL

 

 

Jeśli podzielacie z nami troskę o zdrowie naszych konsumentów –zapewne nasza oferta pomoże w powstaniu wielu smacznych produktów z logiem WOLNE OD GLUTENU, LAKTOZY I GLUTAMINIANU.