NOTOWANIA RYNKU MIĘSA

 

 

Firma SMAKPOL - funkcjonuje na rynku zaopatrzenia zakładów przetwórstwa mięsnego i gastronomii od początków lat 90-tych.
Obsługujemy klientów w całej Polsce.Długoletnie doświadczenia owocują kreatywnymi pomysłami i innowacyjnymi technologiami.

Mieszanka kreatywności i innowacji sprawia, że jesteśmy dobrze spostrzegani jako partnerzy.
Wysokowartościowe przyprawy i zioła tworzą po starannym procesie uszlachetniania bazę do powstawania mieszanek przypraw, które spełniają wymagania kulinarne konsumentów.
Spektrum oferowanych produktów obejmuje duży wybór przypraw i dodatków funkcjonalnych produkowanych przez naszych dostawców z Niemiec i ze Szwajcarii.
Wysoki stopień bezpieczeństwa produkcji u Państwa w zakładzie i powtarzalna jakość - to wymagania, które dzięki doświadczeniu w selekcjonowaniu i standaryzacji przypraw naszych producentów możecie Państwo od nas otrzymać.
Doskonałe wędzenie, optymalne wybarwienie, intensywny smak i polepszenie konsystencji można uzyskać dzięki wdrażanym przez nas technologiom.
Zapoznajcie się z zaletami naszych mieszanek na bazie naturalnych przypraw. Ekstrakty przypraw, aromaty, wzmacniacze smaku znajdziecie Państwo w asortymencie produktów garmażeryjnych - sosów, dresingów, panierek oraz w bazach do sosów, majonezów i ketchupów. Oferowane z tych firm marynaty dają możliwość kształtowania smaków, kolorów i uszlachetniania mięs, ryb i jarzyn.

Skorzystajcie z różnorodności smaków.

Nowe technologie przyszłością i pozwalają trafić do smaku wymagających i coraz bardziej świadomych konsumentów.

Optymalne wdrożenia z udziałem naszych technologów pozwolą sprostać Państwa indywidualnym wymaganiom w procesie kształtowania wyrobu.

Chronimy Państwa receptury i na życzenie dostosowujemy składy mieszanek do Państwa oczekiwań. Tak powstaje mieszanka zastrzeżona tylko dla Was.

Program sprzedaży obejmuje produkty firmy Nubassa – Niemcy, firmy Suhner AG - Szwajcaria i własne mieszanki i solanki do mięs.

rzetelna firma